1. اوف اقا رفتم دندون پزشکی بالاخره :| صندلی رو با این بیلبیلکا داشت میداد بالا و مشغول حرف زدن با یکی شد. منم همینجور داشتم میرفتم بالا. #معراج :| دیگه خوردم به اون لامپه ، زارت صدا داد برگشت دید عه یه دختر با پرهای ریخته داره پرواز میکنه :))) خلاصه که الان دهنم کجه :))

2. یه خررررروار سوال حسابان دارم که ننوشتم. یه خرواااااار چرک نویس که باید پاک نویس و یه خرواااااار ادبیات برای خوندن. درست حدس زدید هیچکدومو انجام نمیدم :))

3. بالاخره کتابمو آوردن با پیک :| مامانمم کلی جیغ زد سر پیک موتوریه.

4. پسر عموم خیلی کوچولوعه. خودمو زدم به خواب که دیگه تو شکمم مشت نزنه :| بعد گفت عهههه مُرت! (مُرد :|) بعد زد زیر خنده :| از اونجایی هم که سابقه درخشان گوارشی منو میدونه بهم میگه میوه نخوریااا "مریس" میشی میمیری. :| کلا خیلی دوسم داره :))

5. تو دندونپزشکی دستیاره و دکتره و رئیس بخش داشتن کلی راجع به اینکه مانتوم با روپوش یه بار مصرف دندونپزشکی همرنگه صحبت میکردن. خلاصه که دیگه اون مانتو عه رو نمی پوشم. به شما هم توصیه میکنم وقتی می رید دندونپزشکی لباس سبزآبی نپوشید :) من از کفش تنتاک استفاده میکنم :)) روسریای مترو ایستگاه امام خمینی هم نخ کش میشن نخرید :))))))

6. از بزرگترین پیروزیای اخیرم اینه که عمه م کتاب تست عربیشو داد بهم و دیگه باز پول کتاب نمیدم. اخه میدونید به هرحال یه کلیه لازمه برا ادامه زندگی :|

7. مهدی تارخو میشناسید؟ منم نمیشناسم ولی میدونم اهنگ تیک تاکش خیلی قشنگه گندشو دراوردم :)

8. بدرود.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها