1. از این پل هوایی جدیده اتوبان که دورش پلاستیک ضخیم کشیدن ادم خودشو پرت نکنه پایین متنفرم. اگه از دست خودم خسته شدم چی؟ 

2. یه غلطی کردم به آقاهه گفتم حاجی قبل امپول بی حسی به دندون صاحاب مرده م ژل بزن دردددد داااارهههه. حالا دو ساعت نشسته برا من توضیح میده ژل تاثیر نداره، بخاطر تلقین برا بچه ها میزنیم. برو بابا. لباس مدرسه تنمه ولی کند مغز نیستم که :| پارسال که یه راست بعد مدرسه میرفتم کلاس زبان کیفمو میذاشتم تو موسسه بعد میرفتم بیرون برا خودم پفیلا می خریدم :) منشیه بهم گیر داده میگه "بار اخرت باشه میری بیرون" :|||||| برو بابا. دلم می خواست بگم به تو ربطی نداره. یه چش غره تمیز رفتم براش. ازشم متنفرم. 

3. "خیلی" خوابم میاد. امروز که ساعت زنگ خورد، مطمئنم یقین دارم قبلش مرده بودم. واقعا تو این دنیا نبودم.

4. خانومه امتحان حسابان گرفت. 53 درصد زدم :| امتحان هندسه هم که فقط یه دونه درست زدم از ده تا :) زیبا نیست؟

شیمی هم امروز اصلا نخونده بودم، تازه چون فهمیدم قراره زنگ ناهار امتحان بگیره دیگه اصلااا نخوندم چون من وقت ناهارمو به بچمم نمیدم چه برسه به شیمی :) قیافه م سر امتحان سوژه بچه ها شده :))) امتحان فیزیک خانومه رو کامل شدم (همه کامل شدن:|) ولی مطمئنم امتحان فیزیک اقاهه رو گند می زنم اقا هه هم اعصاب نداره :) ولی باید نشونش بدم من بی اعصاب تر تر تر ترم :)

5. اها تولد زهرا هم هست. مبارک زر زری من♥

6. آخ آخ midnight sun رو دیدم، خودم داغونم، فیلمه هم داغونترم کرد کلشو زار زدم :| خیلی قشنگه ببینید. یه چارلی داره کراش جدید من شده :)) کلا همه چارلیا کراش من شدن :))) علی الخصوص خواننده اهنگی که اسمش تو عنوانه :))

7. دوستم میگه وقتی بی اعصابی خیلی جذاب میشی :) جذاب لعنتی کی بودم من؟ :))

8. دلم خواب مرگ میخواد جدا :| پاشم ببینم اصحاب کهف اینا هم هستن پر مراشون ریخته کلی بخندیم :))))

9. فردا اولین جلسه اخرین ترم کلاس زبان. تموم میشه میره دیگه نه ریخت مدیره رو می بینم نه منشیه رو. ایس ایس.

10. به خدا من از این خاله زنک لوسا نیستما منتها مدلمه از هرکی کار به کارم داشته باشه بدم میاد.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها